Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 30 2023 10:04

MERCEDES C KLASE 200 KOMPRESSOR AUTOMATIK

EUR

Publikuar: Maj 30 10:04
Shikime: 50
MERCEDES C KLASE ELEGANCE VITI 2004 EURO 4 200 KOMPRESOR BENZINE KAMIO AUTOMATIKE KLIMA 2 ZONA KOMANDE VOKALE TEMPOMAT SEDILE ELEKTRIKE SENSOR PARKIMI ESP ABS 12 AIRBAG TEL ME RADIO CD DOGANE NGA GJERMANIA 189.000 KM
////////////////////////ADRESA \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ PERBALL HOTEL EIFEL NE DYTESORE 08-00 deri 18-30
Përshkrimi i linkut

German.auto

SHITJE_TRANSPORT AUTOMJETESH NGA GJERMANIA
SHITJE-BLERJE DHE TRANSPORT MAKINASH TE PERDORURA NGA GJERMANIA.....VW,AUDI,MERCEDES-BENZ,BMW ETJ
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

SHITJE_TRANSPORT AUTOMJETESH NGA GJERMANIA
SHITJE-BLERJE DHE TRANSPORT MAKINASH TE PERDORURA NGA GJERMANIA.....VW,AUDI,MERCEDES-BENZ,BMW ETJ
Tirane 0694093430
50
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0694093430

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione