Publikuar: Qer 28 2023 01:24

C Class Mercedes Benz C200 BlueEfficency - C Class

EUR

EUR
Publikuar: Qer 28 01:24
Shikime: 12
Shitet Mercedes Benz C200 CDI BlueEfficency i vitit 2010.
Letrat dhe siguracioni te paguara per 1 vit.
Makina ka 221.688km te kryera. Nga ana mekanike dhe xhenerike makina eshte ne gjendje shume te mire, cdo sherbim i kryer ne kohen e duhur. Ka nevoje vetem per disa sherbime te vogla estetike.

Opsione:

- Dritat LED
- Komanda ne timon.
- Goma te reja.
- Kondicioner bi-zonal
- AUX
- CD
- USB
- Fshireset e xhamave me sensor shiu.
- Uji i xhamave me ngrohje ne temperatura te ulta.
- ABS
- ESP
- Sedilje me ngrohje
2 celsat origjinal.

Cmimi i diskutueshem

Tel: +355692557380

#cclass #c #class #klas #klasse #classe #clas #eclass #e #class #bmw #tirana #bmw #series5 #seria5 #volkswagen #golf #tiguan #passat #audi #a5 #a6 #a7 #8 #volvo #xc60 #xc90 #benx #benc #benz #mercedesbenz #mercedes
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
12
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione