Mercedes C180 kompresor avangard

499 EUR

5 300 EUR

Shitet nga: Brajan Dje 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
Kafe
Komuna
Përmet
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 180
Gjendja perfekt shume e paster si jasht edhe brenda,218 mij kilometra origjinale ti kontrolloni ku te doni.2004-2005 Shume ekonomike,impjanti i gazit i sapo vendosur, punon perfekt 100% gas.
Posedon:
Sensor shiu
Sensor dritash
Kompjuter bordi
Pasqyrat me palosje dhe me ngrohje
Komanda ne timone
Antinebie
Sedilje me ngrohje
Pilot automatic
Etj.
Dokumentat deri ne tetor 2021
5000 euro
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione