U SHIT

5 900 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 03 Maj 20:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 4 900 EUR
U SHIT 2 900 EUR
❌E SHITUR❌ 3 200 EUR
U SHIT! 5 200 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 180
Shitet Mercrdes Benz C180 Kompressor Benzin-Gaz Impiant (Prince) i sapo montuar i shenuar dhe ne lejen e qarkullimit)(800€) vetem impianti! i sapo ardhur nga Gjermania dhe i targuar me letra Te paguara! 217Mije KM origjinale me TUV dhe liber sherbimi Gjerman!Makina disponon Kambio Automatike dhe tip-tronic Navigator Baxha xhami Clima tronic bi zona ESP (sistem antirreshkitjes)ABS sitem frenimi Antifurt origjinal me alarm disqe alumini origjinal Ganxhe terheqje me dalje korenti 12V e cmontueshme lehtesisht (nga fabrika)Etj Makina eshte ne gjendje te shkelqyer!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 6 900 EUR
U SHIT! 4 100 EUR
U SHIT 3 600 EUR
U SHIT 1 300 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione