Shitet Benzin-Gaz

3 400 EUR

4 500 EUR

Shitet nga: marjus Sot 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E Kuqe
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 180

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

shitet 203 viti 2002 luk 2005 1.8 i thjeshte benzin-gaz impjanti stag me 3 vite garanci. Xhamat te veshur ne leje per 5 vite, pilot automatik sallon gjysem rrobe gjysem lekur bateri e re sapo vendosur, vaj filtra te sapo nderruar, disqe alumini, 2 çelesa.

Çmimi 4000€ i diskutueshem
Tele.0698047603
marjus
  Online
0698047603
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione