Njoftimet e kompanisë Publikuar: Mar 28 2023 02:25

C 180 KOMPRESSOR AVANTGARDE

Publikuar: Mar 28 02:25
Shikime: 2779
MERCEDES BENZ C180 KOMPRESSOR

Km: 131.000 origjinale ME GARANCI
Viti : Fundi 2007
Kambio: AUTOMATIKE
Motorri: (1798 cc3 ) 4 Pistona BENZIN

AVANTGARDE
Konvertohet me Impjant Gazi 100%
NAVI,RADIO CD, Aux , Bluetooth, etj…
KLIMA
Ngrohje sediljesh
Tapiceri super e Paster
Disqe 17”
Gomat 80% Michelin 4 stimet
Xhama te zinj
Gjendje perfekte teknike vizuale
Sapo importuar nga Gjermania


Telefono 069 819 2222 ose
Watsapp
Përshkrimi i linkut

PJESE KEMBIMI KANANI MERCEDES BENZ

TEK NE DO TE GJENI !!
PJESE KEMBIMI ORIGJINALE PER MERCEDES-BENZ PER TIPET:  
A-klass W169
B-klass W245
C-klass  w203 w204 w205 
E-class W211 W212 
S-klass  w221 
Ml-klass w164 w166
Gl- klass 
PJESET JANE TE REJA OSE TE PERDORURA DHE TE IMPORTUARA NGA GJERMANIA . MARRIM POROSI

CEL: 0692061517
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

TEK NE DO TE GJENI !!
PJESE KEMBIMI ORIGJINALE PER MERCEDES-BENZ PER TIPET:  
A-klass W169
B-klass W245
C-klass  w203 w204 w205 
E-class W211 W212 
S-klass  w221 
Ml-klass w164 w166
Gl- klass 
PJESET JANE TE REJA OSE TE PERDORURA DHE TE IMPORTUARA NGA GJERMANIA . MARRIM POROSI

CEL: 0692061517
2779
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione