Publikuar: Sht 04 2023 08:09

Okazion!! Mercedez benz c 180 Nafte viti 2014.cel 0694092414

EUR

Publikuar: Sht 04 08:09
Shikime: 3
Mercedes Benz C class Full opsion
- Modeli C 180 Nafte,motorri 160 turbo
- Viti prodhimit fundi 2014
- Kambio Manuale
- Sistem keyless go,me sitem vete frenimi
- Kamera 180 grade dhe sensore parkimi te lidhura me ekranin e madhe.
- Drive mode (eco, comfort, sport)
- Ambient Light me drita led shum te vecanta
- Disqe R17
- Goma te reja
- Sistem Start stop (fiket ne trafik)
- Navigator, bluetooth, Aux, CD etj
- Sensore Drritash kseno
- Sensore shiu
- Cruise control
- Sendilje elektrike, me ngrohje, fryrje
-Letra te paguara
✅️Makina eshte ne gjendje perfekte pasi ka kilometrat e veta me historik sherbimesh, e gatshme per cdo lloj prove. Shitet pasi kam makine tieter.Cmimi 13800 euro i diskutushem nga afer .
Cel tel WhatsApp 0694092414
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692373678

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione