Publikuar: Sht 23 2023 05:19

Mercedes Benz C180 Kompressor Benzine-Gaz

EUR

Publikuar: Sht 23 05:19
Shikime: 143
Shitet Mercedes Benz W203 C180 Kompressor Benzin-Gaz Automatic Portobagazh versioni Classic ne gjendje shume te mir pune. Tapiceri e bardhe. Makina shitet per arsye emigirimi. Super ,super ekonomike dhe super e shpejt. Makines sapo i eshte nderruar Vaj Motorri/ Kamjes dhe i jane bere te gjitha sherbimet e nevojshme.

🔥🔥Makina disponon serdilje me ngrohje🔥🔥
🔥🔥Impianti i gazit Lovato🔥🔥

🔥Fuqia Motorrike; 105 KW 143 Hp
🔥Kilometra; 334560 KM Origjinale

!!Makina ka nevoje vetem per disa gjera estetike!!!

Per me shume info kontaktoni ne WhatsApp!Nuk nderrohet.. Super gjendje.

Cmimi i padiskutueshem!!!!
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
143
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0684762191

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione