Njoftimet e kompanisë Publikuar: Mar 15 2021 09:31

❌E SHITUR❌

EUR

Publikuar: Mar 15 09:31
Shikime: 1
Shitet Mercedes Benz C180 KOMPRESSOR Gaz-Benzine impiant i sapo montuar me 3 vjet garanci (bombul 60 litra) i sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar!Viti 2004-217 Mije Km origjinale me liber sherbimi dhe TUV Gjerman!Garanci per Km!Makina disponon Kambio Manuale 6+1 Marshe Baxha xhami Sensore parkimi Para-Mbrapa origjinal Sendile me ngrohje Clima tronic bi zona Disqe Alumini Origjinal me 4 goma 90% Pilot automatik (cruise control)ESP (sistem antirreshkitjes)ABS sistem frenimi antifurt origjinal me alarm Etj...MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit Cel: 0697257078 & 0698252222 Përshkrimi i linkut

AUTO ''BEU'' SHPK

AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0697257078 / 0698252222
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0697257078 / 0698252222
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione