Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 15 2023 07:28

MERCEDES BENZ C180 KOMPRESOR ZVICRA CH

EUR

EUR
Publikuar: Maj 15 07:28
Shikime: 2
🚘 MERCEDES BENZ C180 KOMPRESOR
⛽ KARBURANTI BENZIN
🕹 KAMBIO MANUALE
❌ VITI 12.2005
📒 KM 198539
🇨🇭 E ARDHUR NGA ZVICRA 🇨🇭
4×XHAMAT ELEKTRIK PASQYRAT ELEKTRIKE KOMANDA NE TIMON PILOT AUTOMATIK KLIMA
📞 NR 0693447509
Përshkrimi i linkut

ZvicraAuto

🚘 Shitje-Blerje dhe Nderime
 🚘 Makina te Ardhura nga Zvicra🇨🇭🇨🇭
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Autostrada Fier-Lushnje Km5 Tregoje në hartë

0693447509

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

🚘 Shitje-Blerje dhe Nderime
 🚘 Makina te Ardhura nga Zvicra🇨🇭🇨🇭
Autostrada Fier-Lushnje Km5 0693447509
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0693447509

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione