MERCEDES C 160 BENZIN GAZ 2009 ME DOGAN

6 300 EUR

Shitet nga: auto Sot 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
C 160

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

MERCEDES C 160 KOMPRESOR BENZIN GAZ VITI 2009 E SAPOARDHUR NGA GERMANY 🇩🇪 ME DOGAN TE PAGUAR, IMPJANT GAZI I MONTUAR NE GERMANY DHE SHENUAR NE LEJE QARKULLIMI ( 100 % GAZ )
KAMJE MANUAL 6+1 , CLIMA BI ZONA, PILOT AUTOMAT, SENSOR PARKIMI, DISQE ALUMIN
DRITA LED , GJENDJE PERFEKTE
SUPER EKONOMIKE,
auto
  Online
0695263123

WhatsApp:
0695263123
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione