Mercedes-Benz B 250 -Panoramike-Distronic-Viti 2014!

11 800 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Auto-Loreni Dje 23:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Auto-Loreni
S 350 Bluetec -Look Amg Line-Distronic 13 500 EUR
ML 350 BLUETEC AMG LINE 157 KM Certificate 18 500 EUR
Ford kuga 2014 1.6 benzin 4X4 11 500 EUR
OKAZION ‼️‼️S 550 Lungo-Distronic-Panoramike Viti 2011‼️‼️ 13 300 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
B 250

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

Mercedes-Benz B 250 Benzin-
Viti prodhimit 2014-
167.000 Kilometra Origjinale-
2-Celesa-
Kamera parkimi-
Distronic-
Fenerat Bi Xenon-
Cmimi 11800 Euro me dogane te paguar-
Cel:+355695434184
Auto-Loreni
  Online
00355695434184
Leaflet
Auto-Loreni
S 350 Bluetec -Look Amg Line-Distronic 13 500 EUR
GLK 250 (DESIGN)-Amg Line-Panoramike- 0 EUR
OKAZION ‼️‼️S 550 Lungo-Distronic-Panoramike Viti 2011‼️‼️ 13 300 EUR
Mercedes-Benz ML 350 BlueTEC-118.000 km-AMG Line-2013 23 900 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione