Publikuar: Mar 24 2023 10:04

✅️ Mercedes B250 ✅️

EUR

Publikuar: Mar 24 10:04
Shikime: 7747
🔱 Mercedes B250 🔱

🔹️Forca mottorrike 》 2.0
🔹️Lloji i kambjos 》 Automatike
🔹️Karburanti 》Benzine
🔹️Viti i prodhimit 》 2013
🔹️Cmimi 》 12.800
🔸️Nr i kontaktit 》 0697360515
🔹️Pershkrimi 》Mercedes B250 Full Options viti 2013 me 138.000 kilometra. Makina eshte e targuar dhe me letra te prera. Sherbimet e bera dhe ana vizuale perfekte, shume ekonomik. Panoramike, sedilje elektrike me ngrohje dhe memorie, blind spot assist, distronic, sallon lekure, eco system, klima bizonale, fenere led, navi i madh, etj...

💠
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
7747
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0697360515

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione