Njoftimet e kompanisë Publikuar: Mar 24 2023 10:31

2013 Mercedes Benz B Class 250

EUR

Publikuar: Mar 24 10:31
Shikime: 4971
2013 Mercedes-Benz B250
- 156km ✅
- Motorri 1993cc Benzine
- Kambio automatike
- Fenere Bi-Xenon me drita dite LED
- Interior lekure bezhe
- Kamera te pasme parkimi
- Active Park Assist (Vete Parkim)
- Collision Warner (parandalues aksidenti me vete frenim)
- Attention Assist
- Sedile me ngrohje
- Sensore parkimi
- Buton ECO fiket ndizet ne semafor
- Sedile Comfort

Ne gjendje perfekte, e gatshme per cdo prove.
Përshkrimi i linkut

Exclusive Cars

Makinat me te mira ne treg me cmimet me konkuruese. Pranojme dhe porosi per makina dhe pjese kembimi.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Makinat me te mira ne treg me cmimet me konkuruese. Pranojme dhe porosi per makina dhe pjese kembimi.
Durres 0696568888
4971
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696568888

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione