🔴SHITET🔴 B Class 200 Cdi Diesel / Automat 8G / Me Dogan

4 100 EUR

Shitet nga: AUTO_SHEHU_ALBANIA (✅ Instagram ✅) Sot 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
AUTO_SHEHU_ALBANIA (✅ Instagram ✅)
  Online
+355695263100
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
B 200

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

📁 SHITET
📁 Mercedes Benz B Class 200 Cdi Diesel Avangarde
📁 Sapo Ardhur nga Belgjika
📁 Me Dogane Te Paguar
📁 Viti Prodhimit 12/2006
📁 Kambio Automat 8G ne gjendje perfekte pune
📁 Motorr 200 Cdi Diesel ne gjendje perfekte pune
📁 229.000 Km te certefikuara
📁 Konsumi / Kombinim 4.7 Liter 100 Km
📁 Kondicioner / Klima
📁 Navi Cd Dvd Phone Radio Etj
📁 Komando Ne Timon
📁 Feneret para me regjister
📁 Sendilje me Ngrohje
📁 Xhamat Elektronike
📁 Pasqyret Elektronike
📁 Hapje dhe mbyllje qendrore
📁 Tapiceri cope shum te paster
📁 Ngjyre Gri pa asnje gervishtje dhe asnje Kalbezim
📁 Sensore parkingu para dhe mbrapa
📁 Feneret me lupa ulje ngritje
📁 Frexha inteligjente
📁 Disce 16 Alumini dhe Goma 90% te reja
📁 Ganche nga mbrapa elektronike
📁 Te gjitha sherbimet e bera ne kohe
📁 Gati per Targa
⭐️ Ju Mirepresim ⭐️

🔴 Cmimi 4.100 Euro pak i Diskutueshem
☎️ 069 52 63 100 ☎️
📍 Tirane / Kamez / Albania

❌ Nuk Bejme Nderrime ❌

@auto_shehu_albania
#autoshehualbania
AUTO_SHEHU_ALBANIA (✅ Instagram ✅)
  Online
+355695263100
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione