Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 01 2022 09:22

S H I T U R

Publikuar: Gush 01 09:22
Shikime: 357
✅Shitet Mercedes Benz B200CDI Blueefficency i sapo ardhur me dogane te paguar!193 Mije Km origjinale Garanci per Km!Makina disponon ECO Sistem start stop fiket ne semafort dhe ndezje START-STOP Tavan panoramik Navigator me GPS USB AUX Memory Card Bluetooth Sendile me Ngrohje memorje dhe levizje elektrike Kambio Automatike dhe Tip-Tronic si dhe Marshe ne timon (F1)Tapiceri lekure ngjyre Bezhe shum e paster Drita Bi Xenon me vete pozicionim sipas terrenit (Inteligent Light)Sensore parkimi origjinal Para-Mbrapa nga fabrika Pasqyra me palosje elektrike dhe kur mbyll makinen clima digitale bi zona Pilot Automatik (Cruise Control)Limitator shpejtesie disqe alumini origjinal me 4 Goma te reja Xhama te zi ABS (sistem frenimi)ESP (sistem antirreshkitjes)Antifurt origjinal me alarm etj...Makina eshte ne gjendje te Perkryer MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE AUTO_BEU OSE NE FACEBOOK AUTO-SALLON-BEU Cel: 0697257078 & 0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
Përshkrimi i linkut

AUTO ''BEU'' SHPK

AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje

0698252222

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje 0698252222
357
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0698252222

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione