❌E SHITUR❌

5 000 EUR

5 800 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 18 Sht 21:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 4 950 EUR
❌E SHITUR❌ 2 800 EUR
❌E SHITUR❌ 6 500 EUR
❌U SHIT❌ 0 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
B 200
Shitet Mercedes Benz B200CDI e sapo ardhur me dogane te paguar! 198Mije KM Origjinale me te drejte kontrolli!Viti 2008 Makina disponon Kambio Automatike dhe Tip-Tronic 7G (7 marshe)drita XENON BI XENON me vete pozicionim sipas terrenit origjinale nga fabrika Pilot Automatik (Cruise Control) Tapiceri Gjysem lekure gjysem alcantara Navigator sensore drite sensore shiu disqe alumini origjinal Clima tronic digitale bi zona (funksionale)ABS ESP (sistem antirreshkitjes)Etj MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE PERKRYER!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
0698252222
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 8 600 EUR
❌E SHITUR❌ 3 400 EUR
Audi A6 3.0TDI allroad Super full 13 0 EUR
❌SHITUR❌ 5 900 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione