Published: Jan 27 2020 03:09

U SHIT MB B180 Automat Sport-Pack 2013

EUR

EUR
Published: Jan 27 03:09
Views: 14
OKAZION SAPO KA ARDH MB B CLAS 200 SPORT-PACKET AMG SUPER FULL MAKINA ESHT ME DOGANE TE PAGUAR GATI PER TARGIM MAKINA ESHT ME MOTOR 1789 KUBIK SUPER GJENDJE SI NGA ANA MEKANIKE DHE XHENERIKE DISPONON 146 MIJ KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMI VITI FUND 2012 SUPER EKONOMIK MAKINA ESHT NGJYRA E ZEZE METALIXATO SHUM E PASTER ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA PARA 1 MUAJ TE MERCEDESI MAKINA DISPONON KETO AKSESORE DUKE FILLUAR KAMIO TIP TRONIK ME MARSHA TE TIMONI F1 BOARD KOMPJUTER NAVIGIM SISTEM KLIMA TRONIK SEDILJE ME NGROHJE SEDILJE ELEKTRONIKE 4 XHAMA ELEKTRONIKE XHAMAT MBRAPA TE ZINJ ORIGJINALE TE FABRIKES DISQJE 17 INC ME 4 GOMA TE REJA PASQYRA ELEKTRONIKE TAPICERI LEKURE+STOF SHUME E PASTER LARJE FENERESH E SHUM OPSIONE TE TJERE MAKINA ESHT NE SUPER GJENDJE DHE JAM I DISPONUSHEM TA KONTROLLONI TE MEKANIKU JUAJ ME I BESUAR CMIMI ESHT 12400 EURO I DISKUTUSHEM PER ME SHUM INFO KONT NE NR 0696333033 ADR AUTOSTRADA DR-TR KM7 MBAS MEKTRIN MOTORS PERBALL SINANI GRUP JU FLM DHE JU MIRE PRESIM....................
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
14
Buy now

Delivery via “TNT”: from 37630 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

0696333033

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information