Publikuar: Mar 23 2023 09:56

Mercedes-Benz B180 CDI

EUR

Publikuar: Mar 23 09:56
Shikime: 1042
Shitet Mercedes-Benz B-180 CDI nafte .
Viti 2013
Manuale 6+R
143000 KM me liber sherbimesh
Sensora parkimi para-mbrapa
Fener inteligjent Xenon-Bixenon, larje fenerash
Stopa Led
Sensor Dritash
Sensor Shiu
Sensor presionit te gomave
Xhamat dhe pasqyrat elektrike
Sendile me ngrohje
Komanda ne timon
Auto Hold
Radio me Navigation System, Bluetooth, CarPlay, USB, AUX, Tel
Letra te sapo paguara
Me te gjitha sherbimet e sapobera
2 pal goma 16 (4 goma dimri+4 goma vere)
ECO System fiket ne semafor
Me sistem vetparkimi
Distance Warning System
Led Interior Light,
Camera para & brenda
Makina e ardhur nga Gjermania. Super ekonomike.
Ne super gjendje , e mirembajtur dhe e perdorur me merak .
Nr cel +355683893863
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1042
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355683893863

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione