Published: Korr 12 2018 11:09

Shitje

Published: Korr 12 11:09
Views: 5
Makina është në gjendje të mirë. Me goma të reja dhe kambio me garanci...është sjellë nga Italia dhe nuk është marrë ke ndonjë koncesionare.. Gjithsesi kush është i interesuar do e shikoj dhe do e vlerësoj..
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
5
Buy now

Delivery via “TNT”: from 37630 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

0685608380

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information