Publikuar: Pri 01 2023 01:40

A klas 200 CDI🇨🇭Full Option,Automat 7G ,09/2007,🇨🇭

EUR

EUR
Publikuar: Pri 01 01:40
Shikime: 1370
Shitet Mercedez-Benz A Class Full Option 09/2007, Automat 7G Tronic, 2.0 Nafte i
sapoardhur nga Zvicra dhe i sapotarguar me dokumenta te rregullta, 235.000 km me te gjitha sherbimet e kryera te Mercedez-Benz Zvicer
si dhe mund te verifikohen nga ana juaj tek
konçesionari i Mercedez ne Kashar.Makina eshte ne gjendje
shume te mire motorrike, xhenerike dhe vizuale dhe
disponon keto opsione: Fenere Bixenon origjinal, Larje feneresh, Navi-Dvd-Cd-Radio origjinal mercedez, Abs, Esp,
Airbag, Klima dixhitale me 4 zona ajrimi, Sensor Parkimi Origjinal para dhe
mbrapa, Sensor dritash, Sensor shiu, Sensor i presionit
te gomave,
Timon multifunksional, Kontroll elektronik i nivelit te
vajit te motorrit, Sendilje lekure me levizje elektrike me ngrohje si dhe me fryrje+shfryrje elektrike, Xhama elektrike, Pasqyrat me palosje, Pasqyra e
mesit antiverbuese ndaj dritave te gjata, Dalje per IPOD origjinale e fabrikes i cili perdoret per muzike si dhe per telefonata , Vend i posaçem per telefon makine, Pilot automatik, Isofix, Pompe dhe shkume origjinale e mercedez per gomat, Goma te reja te 2020, Disqe 16', Dy Çelesa, Tamburo dhe Ferrota te reja, etj. MAKINA VETEM SHITET NUK NDERROHET.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1370
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0672349765

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione