Publikuar: Mar 20 2023 01:43

MERCEDES A CLASS 180 CDI ELEGANC AUTOMAT 2005

EUR

Publikuar: Mar 20 01:43
Shikime: 2361
MERCEDES BENZ A CLASS 180 NAFT
VITI 2005
KAMBJO AUTOMATIKE
KONDICIONER
KOMJUTER BORDI
PILOT AUTOMATIK
KOMANDA NE TIMON
XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
E sapo ardhur nga zvicra,ne gjendje shume te mire
Cmimi 3800 euro
0688242790
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2361
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione