A CLASS 180CDI ✅ KAMIO AUTOMATIKE✅ GJENDJE 10/10 ✅

4 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Auto Stafa Sot 15:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Auto Stafa
MERCEDES BENZ B-CLASS🇨🇭VITI 2010🇨🇭KAMIO AUTOMATIKE 🇨🇭 6 300 EUR
MERCEDES BENZ C-CLASS 180KOMPRESSOR🇩🇪GJENDJE 10/10🇩🇪 2 950 EUR
VW TOURAN HIGHLINE ✅ KAMIO AUTOMATIKE ✅ FULL EXTRA✅ 5 800 EUR
SEAT LEAON 1.6 BENZINE (i thjesht)✅ 129.000 KM ORIGJINALE ✅ 3 500 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
A 180

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

MERCEDES BENZ A CLASS✅
MOTORR 180 NAFTE✅
VITI 2008✅
KAMIO AUTOMATIKE ✅
E SAPO ARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR ✅
GJENDJE PERFEKTE ✅
0675899214
Auto Stafa
  Online
0675899214
Leaflet
Auto Stafa
MERCEDES BENZ B-CLASS🇨🇭VITI 2010🇨🇭KAMIO AUTOMATIKE 🇨🇭 6 300 EUR
VW TOURAN HIGHLINE ✅ KAMIO AUTOMATIKE ✅ FULL EXTRA✅ 5 800 EUR
MERCEDES BENZ B-CLASS🏅 VITI 2006 🏅 KAMIO AUTOMATIKE 🏅 4 700 EUR
SEAT LEAON 1.6 BENZINE (i thjesht)✅ 129.000 KM ORIGJINALE ✅ 3 500 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione