Publikuar: Gush 24 2023 07:18

Mercedes Benz A klas 2016 Automat 🚗🚗🚗

EUR

Publikuar: Gush 24 07:18
Shikime: 9
Shitet Mercedes Benz A class 180 nafte viti 2016 me 36000 kilometra origjinal te vetat makina eshte blere me zero kilometra tek Mercedes Benz Albania version AMG optik jashte dhe brenda sensor parkimi para mbrapa plus kamera mrapa drita led 4 goma te reja te sapo montuara super gjendje clas full opsion🚗📞0697007607
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
9
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0697007607

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione