Publikuar: Maj 21 2024 01:54

Mercedes A180 cdi Automat class Klass

Publikuar: Maj 21 01:54
Shikime: 2
OKAZION
Tele: 0674929000
Mercedes Benz A-CLASS 180 CDI Automat
Goma te reja, ferrota tambure te reja,
Shume Ekonomik në super gjendje, ardhur ne rruge toksore
viti 10/2005 i ardhur nga gjermania🇩🇪
Version Elegance me 213mi km 1000% vetat Me liber servisi dhe me faturat perkatese+ kuldimet gjerman, Makina eshte në super gjendje ,
KAMJE MOTORR Perfekt me garanci,
Ndryshk ska fare . Shum e paster
Makina ka ardhur ne rruge toksore
€3300 euro i Pa diskutushem
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione