Published: Korr 14 2018 02:57

U SHIT FLM !!! BENZ A CLASS 170 CDI LUNGO 🇨🇭!!!

EUR

Published: Korr 14 02:57
Views: 12
A CLASS 1.7 CDI LUNGO AVANTGARDE VITI 2002 KAMBIO AUTOMAT TRONIC +- SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME 218 MIJ KM ORIGJINALE ME LIBER SERVISI TE MERCEDES BENZ NE ZVICER
LIMITATOR SHPEJTESIE
XHAMA ELEKTRIK
HAPJE MBYLLJE QENDRORE ME PULT
RADIO CD BAGAZHIER
PASQYRAT ELEKTRIKE
ASR SRS
LUNGO
MARMITA AMG
GOMA TE REJA 100%
BATERI E RE E SAPOVENDOSUR ME 1 VIT GARANCI
VAJ FILTRA FEROTA PARA MBRAPA TE SAPONDERUAR
MAKINA ESHTE SUPER E PASTER SI NGA BRENDA DHE NGA JASHTE GJENDJA E MAKINES NGA ANA XHENERIKE DHE MOTORIKE 10/10 SUPER GJENDJE.NUK KA NEVOJE PER ASNJE GJE
MAKINA ESHTE SHUM EKONOMIKEE
DOGANE E PAGUAR CMIMI 2800 EURO SHUM PAK I DISKUTUESHEM TEL 0675802181
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
12
Buy now

Delivery via “TNT”: from 37630 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

0675702181

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information