Publikuar: Korr 10 2018 06:49

Mercedes Benz A klas

EUR

Publikuar: Korr 10 06:49
Shikime: 48
Shitet a klas 170 cdi e 2003 , versioni avantgarde. Me Kambio automatike tip tronik ne gjendje shume te mire , sendiljet i ka gjysme cope e gjysme lekure, te katra xhamat i ka elektrike , me kondicioner, pilot automatik, mbeshtetese dore, 2 celsa origjinal,ABS ASR dhe me gjithe opsionet e tjera te llojit te makines. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike e xhenerike. Cmimi i diskutueshem...
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
48
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0695382276

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione