Njoftimet e kompanisë Publikuar: Korr 21 2022 10:07

A 170 benzin + gaz

EUR

Publikuar: Korr 21 10:07
Shikime: 587
Shitet A Klas 170 benzin + gaz AUTOMATIKE viti 2007 me dogane ngjyre e zeze me 4 porta KLIMA tavan xhami abs airbeg pasqyra elektrike dhe me palosje disqe alumini kompjuter bordi komanda ne timon mbyllje qendrore me pult e ardhur nga gjermania ne gjendje shume te mire e gateshme per cdo prove. Cmimi 3700 euro i diskutueshem. Tel 0672204260 Përshkrimi i linkut

Auto Kadi

Shitje makinash
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Kashar Tirane

0697222212

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
587
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0672204260

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione