Publikuar: Korr 19 2018 04:55

Shitet A class 1.7 Nafte viti 2002 kamje manuale

Publikuar: Korr 19 04:55
Shikime: 125
Shitet A class 1.7 nafte viti 2002 kamje manuale.Xhama elektrik para dhe mbrapa.Goma te reja, letra te prera deri ne nentor 2018.Makina eshte ne gjendje perfekte gati per cdo lloj prove.. Cmimi 2500€ pak i diskutueshem.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
125
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696700111

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione