U SHIT!

2 800 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 16 Dhj 09:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 4 350 EUR
U SHIT 2 600 EUR
U SHIT! 3 850 EUR
U SHIT 14 500 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
A 170
Okazion shitet Mercedes A170CDI LUNGO (i gjate) Avantgarde i sapo ardhur nga Gjermania dhe (I SAPO TARGUAR ME CDO GJE TE PAGUAR PER 1 VIT) 219mije KM origjinale! Makina disponon Kambio Automatike dhe tip-tronic Navigator Pilot automatik 10 airbag Esp (sistem antirreshkitjes) ABS antifurt origjinal me alarm fabrike etj gjendja e makines Perfekte!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM “AUTO BEU” FALEMINDERIT
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 6 900 EUR
E SHITUR 4 900 EUR
U SHIT 4 000 EUR
U SHIT 5 800 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione