Shitet A clas 170 Benzin gas

3 240 EUR

Shitet nga: Emiljano Sot 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
A 170

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

A clas, motorr 1.7 benzin gaz (impianti gazit BRC 5 vjet garanci 4 muaj po ben që është montuar makines ), kambio manuale, viti prodhimit 2005, klima, komanda ne timon, mbyllje qendrore, abs, esp, radio ,aux ,cd+tel, xhama+pasqyra eklektrike, pasqyra me palosje, 1 celes, vaj filtra te sapo bera ,4 goma te reja General .
Makina esht ne gjendje perfekte
Cmimi pak i diskutushem
Emiljano
  Online
+355699140000
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione