Publikuar: Shk 28 2023 04:47

Mercedes Benz A-Class 2007 Benzine-Gaz

EUR

Publikuar: Shk 28 04:47
Shikime: 5
Shitet A class viti 2007 Benzine Gaz
Me letra te paguara dhe kolaudim
270.000 km
Gjendje shume e mire motorrike dhe xhenerike me sherbimet e sapobera te gjitha me fatura
Makine shume ekonomike konsumi teper minimal
Per me shume info tel:
+355 67 403 6555
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
5
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355674036555

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione