Publikuar: Maj 27 2023 11:59

A class 170

EUR

Publikuar: Maj 27 11:59
Shikime: 45
A class 1.7 nafte
Manual 5+R
2008
Siguracion dhe dokumenta sapo prera per 1 vit kolaudimi per 2 vjet
Sendilje me ngrohje
Sensor shiu
Goma 100% te reja
Xhama te zinj me lejen perkatese
Komanda ne timon
Vaj filtra sapo ndruara
Te gjitha serviset e sapo kryera nuk ka nevoje per asgje
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
45
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0683705500

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione