Publikuar: Dhj 30 2020 06:47

Shitet

EUR

Publikuar: Dhj 30 06:47
Shikime: 3
Shitet A class viti 2003 me letra te sa po paguara makina esht shum ekonomike me sensor parkimi para dhe mbrapa kamje automatike sedilet gjys mershine ne gjendje perfekte e gatshme per cdo lloj prove shitet per arsye mos perdorimi
Cmimi i 2200 euro i diskutueshem
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0695217647

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione