Publikuar: Tet 29 2019 09:19

Mercedes A classe 170 dizel 2002

EUR

Publikuar: Tet 29 09:19
Shikime: 3
Shes a-classe 170 cdi,nafte,transmision automatik,ne gjendje optimale motorrike e xhenerike dhe e paster fizikisht.makina ka:esp kontroll diferenciali,xhama te para elektrike,mbyllje qendrore,cd player,airbag dhe tapiceri shume te paster,4 goma te reja Nokian,disqe origjinale alumini dhe 2 celesa
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355692762642

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione