Publikuar: Mar 28 2023 05:05

Shitet Mercedes A Class A160 Automatik viti 2010

EUR

Publikuar: Mar 28 05:05
Shikime: 1172
Shitet Mercedes A Class A160 Nafte
Viti - Nentor 2010
Kambio - Automat
Klima funkisonale
Xhama elektrike
Pasqyra elektrike
Radio CD Player
Gjendja shume e mire xhenerike dhe motorrike
Per me shume telefononi
Presim telefonata serioze
Cmimi : 5100 euro i diskutueshem


#tirana #albania #merrjep #shitje #shes #blej #makinaneshitje #makina #makinateperdorura #tregmakinash #dogan #auto #mjete #automjet #shitjeonline #mercedes #benz #volkswagen #audi #bmw #opel #toyota #passat #fiat #corsa #yaris #aclass #a-class #eclass #ford
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1172
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355684974054

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione