Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 23 2023 08:52

SHITET A KLAS 2010 AUTOMAT DIESEL

EUR

EUR
Publikuar: Sht 23 08:52
Shikime: 60
SHITET MERCEDES BENZ A KLAS VITI 2010 . . KAMIO AUTOMAT . . LENDA DIESEL . . FUQIA MOTORRIT 1.6 . . .I SAPO ARDHUR NGA ITAIA DHE NE GJENDJE PERFEKTE NGA TE GJITHA . . 202 676 KM . . MUND TA KONTROLLONI KU TE DONI PER CDO GJE . . CMIMI 4 200 EURO!!! Përshkrimi i linkut

Diamond Auto

- Makina me qera
- Shitje - Blerje
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
60
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

00355697378222

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione