Njoftimet e kompanisë Publikuar: Tet 02 2023 10:56

MERCEDES BENZ A-KLAS BENZIN/GAS 1.5 MANUALE VITI 2006 ME DO

EUR

Publikuar: Tet 02 10:56
Shikime: 14
✅SHITET BENZ A-KLAS
✅VITI PRODHIMIT 2006👌
✅MOTORR BENZINE/GAS 1.5
✅KAMBJO MANUALE
✅RADIO CD AUX ORIGJINALE
✅KONDICIONER /KLIMA
✅KOMANDA NE TIMON
✅TAPICERI GJYS LEKURE ✅✅
✅KILOMETRA 175 MIJË
✅ GOMA TE REJA 90%
✅ME DOGANE TE PAGUAR
✅CMIMI :3600 €URO
✅TEL:068-21-66-866
✅TEL:069-64-03-754
Përshkrimi i linkut

Auto DINO

Auto DINO - Mos ndryshoni stilin e jetesës, ndryshoni makinën tuaj.

Auto Dino ju ofron makina të përdorura me garanci me çmimet mëtë mira në treg.
Ofrojmë makina me qera ekonomike deri te me luksozet .
Tek ne gjithashtu mund të gjeni mjete luksoze , mjete pune, mjete uji .
Servis tëautorizuar dhe të standarteve më të larta europiane. 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Auto DINO - Mos ndryshoni stilin e jetesës, ndryshoni makinën tuaj.

Auto Dino ju ofron makina të përdorura me garanci me çmimet mëtë mira në treg.
Ofrojmë makina me qera ekonomike deri te me luksozet .
Tek ne gjithashtu mund të gjeni mjete luksoze , mjete pune, mjete uji .
Servis tëautorizuar dhe të standarteve më të larta europiane. 
Rruga Vath Turja, Durrës 0696403754 https://autodino.al/
14
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696403754

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione