Publikuar: Gush 19 2023 08:19

MERCEDES 350 VITI 2013 OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

EUR

EUR
Publikuar: Gush 19 08:19
Shikime: 22
Mercedes-Benz ML 350 BENZIN PRANON IMPJANT GAZI 100 %,AMG Packet Bluetec prodhuar ne fund vitin 2012 ngjyre zeze tapiceri e zez me 189.000 Km origjinale me garanci( Munde te verifikohen online me numer shasije full service vetem tek mercedes benz. TARGIM I PARE .e sapo ardhur letra siguracion 19.05.2024 kualidimi 19.05.2025.Euro 5 me bluetec, AMG packet,Tamburot e Frenimit me vrima (AMG),kambjo automatike 7 marshe tronic,baxho panoramik,Start-Stop, Marshe ne timon model F1, Timone Elektrik (Shume i lehte) navigator 6cd+AUX+DVD+Bluetooth, klima automatike sensor parkimi dhe kamera, Sendile me Memorje+Ngrohje Para Mbrapa dhe me fryrje me ajer, Impjant muzike Herman Karbon Logic7, Xhama te Zinje Origjinal mbrapa,Timon me levizje elektrike me ngrohje, alarm me sensor ndjeshmerie, pilot automatik, Blind assist sinjalizim rreziku, Attention Assist,bagazhi me hapje me prekje,Interior Led Packed(3 Ngjyra sipas deshires)Disqe alumini 19 me goma te reja.Makina eshte ne gjendje perfekte dhe nuk ka nevoj per asnje lloj sherbimi.. targe e PERSONALIZUAR.mundesi nderrimi 16000 euro me kesh 14500 EURO preferohet makine me benxin v 6 ose v 8 mbi vitin 2010 e sapo targuar 8.2 litra konsum per 100 kilometer
Watcap 0697736666
MERCEDES BENZ S320 S350 S400 S500 S550 S63 E220 E250 E270 E350 Ml320 Ml500 CLS 550 500 350 320 63 EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C220 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv kafshe qen mace lop dele dhi autobuz kamion zetor traktor det apartament shpi tok laptop kompjuter 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura PASSAT pasat bmw Nderrim audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW TOUAREG POLO GOLF GTD GTI RLINE PASSAT GOLF LUPO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG FERRARI LAMBORGHINI ZONDA LOTUS ROLLS ROYCE JEEP GRAND CHEROKEE MAZDA Alfa Romeo Porsche Cayenne Panamera
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
22
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0697736666

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione