Publikuar: Mar 11 2023 08:54

Benz ML 350 Naftë

EUR

Publikuar: Mar 11 08:54
Shikime: 2
Shitet ML 350 diesel e ardhur nga Arizona, Amerika. Makina eshte shume super full dhe e paster, eshte me 88,000 milje origjinale qe mund te verifikohen me car-fax dhe numer shasie edhe mund te kontrollohet ku te deshironi ju. Makina eshte clean title (titull I paster pa aksidente). Shitet per arsye se kusheririt qe Ja solla ne Shqiperi i doli llotaria per Amerike. Per momentin makina ndodhet ne Elbasan ne garazhd. Makina ka hyr ne Shqiperi ne nentor 2022. Eshte me doganë te paguar por pa targa Shqiptare. Per cdo pyetje ose foto +1 480-495-0174 what’s up Vetem mesazhe sepse jam ne amerike Edhe kemi 8-9 ore diference. Faleminderit!
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione