Publikuar: Jan 26 2023 05:31

Shitet Mercedez Benz

EUR

Publikuar: Jan 26 05:31
Shikime: 46
Shitet Mercedez Benz ML 320 e ardhur nga amerika
Vetem 2500km e perdorur ne shqiperi me dogan te bere para 6 muajve nr gjendje perfekte
Me kamera
Gomat e reja
Pa asnje defekt sediljet si te reja
Shume e mbajtur si nga brenda dhe nga jashte
Vetem bleres serioz
Mund te nderrohet me apartamente plus diference.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
46
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+12543705246

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione