Published: Korr 11 2018 03:48

Mercedez-benz S320 Okazion

EUR

Published: Korr 11 03:48
Views: 2
Mercedez-benz S320 viti 2007 nuk e kap taks e lluksi
Automatik marshet tek timoni gomat 90%te reja
Kamer para kamer mbrapa sensor parkimi
Dyer me thithje bagazhi me buton
Feneret me levizje sipas kthesave
Me thirrje distronik xhamat dopje te zinj erresohen si mbas vendit timoni gjysem druri
Sendiljet me ngrohje ftohje dhe me levizje para mbrapa
Me baxho me perde orginale
Salloni ngjyre bezhe shume te paster makina ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike me te gjitha sherbimet e bera rregullisht tek mercedezi
Lungo
Vetem telefonata serioze
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
2
Buy now

Delivery via “TNT”: from 37630 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

03550698347672

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information