Publikuar: Shk 15 2018 04:24

Super Mercedes Benz E Class BodyKit AMG Individual

EUR

EUR
Publikuar: Shk 15 04:24
Shikime: 86


Body Kit AMG E55 e fabrikes Stuttgart, Baden-Württemberg.

Engine -270 Cdi Nafte, Km 206 mije,

Automat

Goma 35/30/R19 DHE 45/35/R19 SPORT CONTINETAL 3

Ferrota qeramike

Disqe 19she AMG

Grile Pdf

Amortizim komod : Jastik Ajri


Navi Multimedia i madh.
Parainstalim Navigatori ne bagazh.

Drita Neon interiori.

Timon Druri multifunksjonal,

PIlot Automatik,

Klima 4 zona, Display Digital.


Sedilje :( para/ mrapa) ngrohje/ftohje , fryrje automatike, levizje automatike te shpines ndjenjes se poshtme dhe kokave.

Ganxhe rimorkjuese automatike,

Pasqyra e qendrore, sistem antiverbuese, drita leximi.

Pasqyrat anesore me mbyllje qendrore, ngrohje, sistem antiverbimi, drite poshte.

Diota feneret e pasem
Sistem Larje per feneret para,

Home link 3 dyer garazhdi.

Drita follow home dhe pershendetese

Pragu i dyerve me drite poshte deres.

Sensor parkimi para/ mbrapa

Sensor shiu

Sensor drite

Keyless Go pakete e plote Dyert dhe Buton Start and Go pa çels

Xhama me refleks blu


Kompresor gomash

Nokia biznes 6310 i inkorporuar.

Taksa te prera deri ne 27 Dhejtor 2018

I mbajtur gjithmone ne garazhd nentokesor.
Makine e dyte, 1 perdorues, jo duhan pires.
I Gatshem per cdo kontroll ne servise te liçensuar.

Kontakt :0682066014
Çmimi: 8500€
Andi.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
86
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione