Publikuar: Qer 28 2022 08:30

Shitet Nderrohet 210 Mercedes

EUR

Publikuar: Qer 28 08:30
Shikime: 38
Mercedes ehte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike gjithashtu dhe nga ana vizuale shume i paster si jashte dhe brenda
dokumentat te sapo prera kualidimi deri ne qershor 2024 gomat i ka te reja gjthashtu ka dhe siguracion jeshil per jashte vendit pranoj dhe nderrim me benz 210 CDI me nderrim ka cmim tjeter.cmimi 4200 euro me lek ne dore., Cmimi i diskutushem pasi te shihet makina nga afer vetem tel serioze 0695825587
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
38
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0695825587

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione