Shitet Clk 270 manual

4 000 EUR

Shitet nga: Diber 20 Nën 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Dibër
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
270
Shitet clk 270 manual
Viti 2004
Ne gjendje shum te mir motorrike , xhenerike dhe estetike
Vaj dhe filtra sapo nderuar
Goma 90% te reja , plus dhe 4 disqe me goma .
Kontakt : 0684407149
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione