Publikuar: Sht 20 2021 01:33

Shitet Evo 2008

EUR

Publikuar: Sht 20 01:33
Shikime: 2
Shitet W211 Evo
Makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike.(Difekte te vogla Estetike te gervishura)
Viti-2008
233 mij kilometra origjinale
Karburanti-Nafte 2.2 shum ekonomik
Cmimi 6500€ i diskutueshem
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0697701012

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione