Publikuar: Shk 27 2022 11:22

Okazion cklas 220 avangard..2009..automat

Publikuar: Shk 27 11:22
Shikime: 95
Mercedes Benz 220 CDI AVANTGARDE
2.2 Nafte
Kambio AUTOMAT
210.000 Kilometra
Viti 10/2009
Me dogan te paguar ,gati per targa
Goma te reja, Disqe Alumini
Komando Timon, Pasqyra me palosje
Sensor parkimi para mbrapa origjinal
Kondicioner Klima
Xhama elektrik Xhama te zi
Ne gjendje PERFEKTE dhe e paster si makin.
Cmimi : 8300€ i diskutueshem
P
Adresa: Mèzez ,Tirane (Prane Top Channel ose mbrapa
Casa Italia)
+ Cel :0695135535
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
95
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0695135535

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione