Publikuar: Tet 26 2020 02:45

Mercedez Benz per shitje

EUR

Publikuar: Tet 26 02:45
Shikime: 5
2.2 nafte w211 automatik 2004 . 225000 km te vetat origjinale mund ti kontrolloni ku tdoni. Baxha xhami. Tempomat shpejtesie . Letra te paguara deri ne korrik 2021. Makina eshte ne super gjendje dhe shum e paster . 5500 euro i diskutueshem
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
5
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692057488

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione