Publikuar: Maj 29 2022 06:38

Mercedes

EUR

Publikuar: Maj 29 06:38
Shikime: 31
Shitet MERCEDES BENZ ELEGANCE C-CLASS 220 EVO , portobagazh , Automat , Viti i prodhimit 04/2007 , naftë , e ardhur nga Gjermania
- Tapiceri komplet lëkurë, e zeze, me fryrje dhe shume e pastër
- 150 PS
- 245 000 km
- Tavan panoramik ( baxho xhami )
- Fenerë BI-XENON me Auto-Focus
- Larje fenerësh
- Drita kthese
- Serdiljet me ajër
- Serdiljet me ngrohje
- Sensor dritash dhe shiu
- 2 çelësa inoks
- Sensor parkimi para dhe mbrapa origjinal
- goma 205/55 R16 vere dhe goma dimri . te dyja me disqe alumini.
- Kompjuter bordi
- NAVI / RADIO / CD / AUX
Në gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike , të gjitha shërbimet e sapo kryera 2 amortizatore te pare te rinje bashke me suporte, vaj bashke me filtra, krah alumini dhe hekuri, ferrota dhe tamburo te parat.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
31
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692242279

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione