Publikuar: Tet 21 2020 03:01

Mercedes C-class 220 CDi

EUR

Publikuar: Tet 21 03:01
Shikime: 80
Mercedez benz c class 220 CDI
Viti 2000
Ngjyra blu e erret
Xhama elektrik para dhe mbrapa
Hapje bagazhi me pult dhe me buton
ASR
Kambio manuale 5 marrsha
Shum ekonomike
3 celsa
Kondisioner
KM 356795
Ne gjendje te mir
4 goma 80% te reja
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
80
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0684721921

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione